Kontakt

Konzultantky

Barbora Bocková, M.A.

Konzultantka programu Studium v zahraničí

E-mail: studium@czech-us.cz

Tel: +420 604 491 849

foto

Bára je čerstvou absolventkou magisterského oboru Applied Linguistics na University of Limerick v Irsku, kam se vydala právě s pomocí agentury Czech-us. Sen o studiu v zahraničí si však začala plnit již na střední škole, kdy strávila jeden školní rok v USA. Později během bakalářského studia na Univerzitě Karlově zavítala do Skotska, kde v rámci programu Erasmus studovala na Edinburgh Napier University. Mimo studijní programy má také bohaté zkušenosti s prací v zahraničí, například z Anglie a Španělska. Do agentury Czech-us se připojila v roce 2023, aby zúročila své zkušenosti a pomohla tak dalším studentům naplňovat své studijní sny.

Sabina Feldmanová, MSc

Externí konzultantka a garant programu Studium VŠ v zahraničí

foto

Sabina je absolventkou magisterského programu britské prestižní univerzity London School of Economics. Do Anglie, konkrétně na University of Derby, se ale podívala už během svého bakalářského studia na Univerzitě Karlově v rámci programu Erasmus. Předchozí pracovní zkušenosti získala převážně v oblasti HR a náboru absolventů pro mezinárodní společnosti jako např. Microsoft. Program Studium VŠ v zahraničí v agentuře Czech-us úspěšně vedla od roku 2014. V roce 2023 přešla do role externí konzultantky a nadále působí jako garant programu.

O společnosti

Společnost Czech-us, v. o. s. byla založena v roce 2006, kdy také získala povolení od Ministerstva práce a sociálních věcí ke zprostředkování práce. Ačkoliv Czech-us byl založen v roce 2006, již o tři roky dříve jsme pomáhali mladým lidem získat víza pro práci plavčíka v USA na základě živnostenského oprávnění. V roce 2014 se společnost Czech-us, v. o. s. stala cestovní kanceláří. Vzrůstající popularita našich programů nám umožnila založit další specializované společnosti Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s. r. o. a Czech-us Práce v zahraničí, s. r. o.

Ve výše zmiňovaném roce 2006 jsme zahájili expanzi na poli nabízených služeb, která pokračuje až do dnešních dní. V současnosti zajišťujeme práci a stáže ve většině zemí západní Evropy, USA, Kanadě a v některých exotických destinacích. Stále více se věnujeme i studijním a jazykovým programům. Zajišťujeme studium na univerzitách v Dánsku, Holandsku a Velké Británii. Tyto země považujeme za evropské špičky ve vzdělávání, což potvrzují i účastníci našich programů.

Naše práce je naším posláním. Chceme pomoci mladým lidem do zahraničí, poskytnout jim jednu z největších životních zkušeností a šanci poznat novou kulturu. I díky zahraniční zkušenosti se následně naši bývalí účastníci stávají v životě úspěšní, což je pro nás ukazatel, že naše programy mají smysl. Abychom ještě více motivovali mladé lidi k studiu a práci v zahraničí, začali jsme v roce 2014 vydávat časopis BRAINSTORM, který je distribuován na stovky českých středních škol.

Naším krédem je:

  • maximální otevřenost
  • komunikativnost
  • spolehlivost
  • individuální přístup k zákazníkům
  • koncentrace na kvalitu poskytovaných služeb

Máme osobní zkušenosti s námi zajišťovanými programy. Poznali jsme americké hamburgery, britské autobusy, novozélandské hory, holandské dřeváky a australské no shoes, no worries. Při naší práci čerpáme z vlastních poznatků a informací získaných od našich bývalých klientů, abychom docílili maximální informovanosti zájemců o naše služby.

Anglie tě neláká?

Czech-us Studium v zahraničí, s. r. o.

Kancelář: Opletalova 23, 110 00, Praha 1 (4. patro)

Sídlo: Praha 1 – Nové Město, Vodičkova 730/9, PSČ 110 00

IČ: 2419386

Korunový bankovní účet: 2800518093/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Eurový bankovní účet: 2200526292/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Librový bankovní účet: 2201018564/2010 vedený u Fio banka, a. s.