Kontakt

Koordinátorky

Lucie Horníková, BA

Manažerka programu Studium v zahraničí
Bakalářské a top-up programy


Lucie poprvé vycestovala za studiem do zahraničí v 17 letech, kdy odletěla do USA, kde rok studovala na střední škole Squalicum High School v Bellinghamu, ve státě Washington. Studium ukončila čtyřmi zkouškami Advanced Placement a vrátila se do ČR. Po maturitě, kterou složila na Mezinárodní škole v Ostravě, se za vysokoškolským studiem odstěhovala do jihoanglického města Canterbury, kde v roce 2015 úspěšně ukončila 4 leté studium v oborech Politics, International Relations and Spanish na University of Kent. Ve třetím ročníku na VŠ odcestovala do španělského hlavního města Madridu, kde rok studovala Ciencias Políticas na Universidad Autónoma de Madrid a pracovala v mezinárodní britsko-španělské střední škole v admissions. V agentuře Czech-us působí a úspěšně radí studentům s přihláškami od roku 2015.

Lucie ti pomůže a poradí s bakalářským a top-up studiem v Anglii, Dánsku a Holandsku.

Sabina Feldmanová, MSc

Koordinátorka programu Studium v zahraničí
Magisterské programy


Sabina je absolventkou magisterského oboru International Employment Relations & Human Resource Management na London School of Economics, který úspěšně ukončila v roce 2012. Do Anglie se Sabina poprvé podívala už během svého bakalářského studia na Univerzitě Karlově, kdy se v rámci programu Erasmus vypravila na semestr na University of Derby. Předchozí pracovní zkušenosti získala převážně v oblasti HR a náboru absolventů pro mezinárodní společnosti jako např. Microsoft. V agentuře Czech-us působí od roku 2014.

Sabina ti pomůže a poradí s magisterským studiem v Anglii a v Holandsku, a s tvým následným uplatněním na pracovním trhu.

O společnosti

Společnost Czech-us, v. o. s. byla založena v roce 2006, kdy také získala povolení od Ministerstva práce a sociálních věcí ke zprostředkování práce. Ačkoliv Czech-us byl založen v roce 2006, již o tři roky dříve jsme pomáhali mladým lidem získat víza pro práci plavčíka v USA na základě živnostenského oprávnění. V roce 2014 se společnost Czech-us, v. o. s. stala cestovní kanceláří. Vzrůstající popularita našich programů nám umožnila založit další specializované společnosti Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s. r. o. a Czech-us Práce v zahraničí, s. r. o.

Ve výše zmiňovaném roce 2006 jsme zahájili expanzi na poli nabízených služeb, která pokračuje až do dnešních dní. V současnosti zajišťujeme práci a stáže ve většině zemí západní Evropy, USA, Kanadě a v některých exotických destinacích. Stále více se věnujeme i studijním a jazykovým programům. Zajišťujeme studium na univerzitách v Dánsku, Holandsku a Velké Británii. Tyto země považujeme za evropské špičky ve vzdělávání, což potvrzují i účastníci našich programů.

Naše práce je naším posláním. Chceme pomoci mladým lidem do zahraničí, poskytnout jim jednu z největších životních zkušeností a šanci poznat novou kulturu. I díky zahraniční zkušenosti se následně naši bývalí účastníci stávají v životě úspěšní, což je pro nás ukazatel, že naše programy mají smysl. Abychom ještě více motivovali mladé lidi k studiu a práci v zahraničí, začali jsme v roce 2014 vydávat časopis BRAINSTORM, který je distribuován na stovky českých středních škol.

Naším krédem je:

  • maximální otevřenost
  • komunikativnost
  • spolehlivost
  • individuální přístup k zákazníkům
  • koncentrace na kvalitu poskytovaných služeb

Máme osobní zkušenosti s námi zajišťovanými programy. Poznali jsme americké hamburgery, britské autobusy, novozélandské hory, holandské dřeváky a australské no shoes, no worries. Při naší práci čerpáme z vlastních poznatků a informací získaných od našich bývalých klientů, abychom docílili maximální informovanosti zájemců o naše služby.

Anglie tě neláká?

Czech-us Studium v zahraničí, s. r. o.

Kancelář: Vodičkova 791/41, 110 00 Praha 1

Sídlo: Praha 1 – Nové Město, Vodičkova 730/9, PSČ 110 00

IČ: 2419386

Korunový bankovní účet: 2800518093/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Eurový bankovní účet: 2200526292/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Librový bankovní účet: 2201018564/2010 vedený u Fio banka, a. s.